Home Historia artykułów 2017-06-03 VII Krajowy Staż Techniczny

2017-06-03 VII Krajowy Staż Techniczny

Uprzejmie informujemy, iż VII Krajowy Staż Techniczny PFA odbędzie się dnia 03.06.2017 roku w Toruniu.

 

Zajęcia rozpoczną się o godz. 11:00, a zakończenie jest planowane na godz. 16:30. W przerwie stażu na uczestników będzie czekał poczęstunek od PFA: kawa, herbata oraz lekkie przekąski.

 

Szczegółowy plan stażu zostanie podany po 15 maja ze względu na upływający wtedy czas składania wniosków o rekomendację na stopień 5 dan.

 

Informujemy również, iż zapewniamy parking na terenie obiektu, a dla dojeżdżających środkami transportu publicznego wkrótce umieścimy informację, jak najwygodniej dotrzeć z dworca.

 

Wszystkie niezbędne informacje będziemy dodawać do stażu na bieżąco.

 

Adres:

Toruń, ZS nr 10, pl. św. Katarzyny 9 przy Starówce Toruńskiej (duża sala gimnastyczna).

 

Opłata za uczestnictwo w stażu:

- przelewem na konto PFA do 31.05.2017r. - 25 zł

- gotówką w dniu stażu - 30 zł

 

Zgłoszenia na KST uprzejmie proszę nadsyłać do dnia 22.05.2017 roku na adres mailowy sekretariatu PFA: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Przy zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych: klub, nazwisko i imię oraz stopień.

 

W celu usprawnienia przebiegu rejestracji przed stażem uprzejmie prosimy o dokonywanie opłat za udział w VII KST na konto PFA (w tytule przelewu prosimy podać: opłata za VII KST, klub, imię + nazwisko) do dnia 31 maja br. Osoby, które dokonają opłaty za udział w VII KST na konto PFA, proszone są o zabranie na staż potwierdzenia dokonania przelewu.